مغزالنسوان

اثر جاودانه لئوناردو داوينچی ، که هيچ کس تا حالا نتونسته نقضش رو اثبات کنه

xljqj9.jpg

/ 6 نظر / 20 بازدید
عطیه

خوب می بینم که مطالب زیبایی بیان شده که در خور بحثه جناب آقای فخاری نداشتیم ها!!!! احتراما و البته با عرض پوزش در مقایسه با مغز آقایون که فقط یه حفره خودخواهی و خودبینی دارن باز صدر رحمت به خانمها که لااقل چند تا کارازشون بر میاید و با این اوصاف شما بازهم به سر آقایون والا خیلی زیادن زیادن

مريم شريعت پناهی

اصولا چرا اين مراکز در مغز زنان ايجاد شده است؟ ۱- هسته شک و ترديد: همه اش به دليل رفتار شنيع آقايون (بخصوص متاهل ها) در برخورد با بانوان ديگر است. ۲- مرکز شوکولات: به دليل تلخی آقايون خانم ها مجبورن شکلات بخورن پس اين مرکز رشد کرده ۳- بخش خريد و حراج: دوبله شده چون مجبورن برای مردای بی سليقه هم خريد کنن ۴- شنوايی: بشتر از آقايون نباشه کمتر از اونا نيست ۵- حسادت: باز می گردد به شماره ۱ ۶- جهت شناسی: اين که به نفع آقايونه! خانم ها رو گيج می کنن و هرکاري دوست داشتن می کنن. بماند... ۷- کيف و کفش:‌ اين ديگه بايد بزرگتر بشه! کفش ها پاشنه بلندتر و کيف ها سنگين تر که وقتی خورد تو سر مردا! وا برن ۸- هنرهای تلفنی: چشم حسود کور! ۹- نيمکره تعهد و ازدواج: تا مردا باشن به پای خانم ها نيفتن که تو رو خدا با ما ازدواج کنين! يکسری مرکز ديگه هم هست که اگه بگم ممکنه مردا يه بلايی سرشون بياد!

OZ

اون بيضی کنار بخش شنوايی مربوط به سکس است ولی نميدونم چرا به بخش شنوايی چسبيده؟ در هر حال وبلاگتون موضوع جالبی داره بايد يه جوری بازديد کننده های خانوم رو اضافه کرد!

رضا هاشمی

سلام... با تشکر از خانم های محترم که نظرات ارزشمندی ارایه کرده اند... به نظر من هم این نقشه باید اصلاح بشه چون خانم های ایرانی با خانم هایی که آقای داوینچی دیده و شاید ازشون نقاشی هم کشیده خیلی متفاوت هستند... پیشنهاد میکنم نسخه ایرانی این نقشه را تهیه کنیم. موافقید؟

رضا فخاری

والا اگه آقای داوينچی خانم های محترم ايرانی رو می ديدند که ديگه آقای داوينچی نمی شدند! درضمن ما که سهله سازمان نقشه برداری و نشنال جئوگرافی و ناسا و سیا هم توش وا می مونن، چه برسه به ما!!!